dzieci z instrumentami

Zapewniamy zajęcia dodatkowe. Proponujemy dzieciom ciekawe formy aktywności dające możliwości odkrywania i rozwijania zainteresowań i predyspozycji, zdobywania nowych wiadomości i umiejętności, rozwijania swoich pasji. Prowadzimy zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, rytmiki, logorytmiki i tańca. Uczestnicząc w zajęciach dziecko będzie mogło przekonać się, jakiego rodzaju aktywności sprawiają mu najwięcej radości i satysfakcji.

Organizacja spotkań

dłonie w farbieOrganizujemy spotkania z ciekawymi gośćmi oraz uroczystości, są to m.in.:

• spotkania z przedstawicielami służb mundurowych, medycznych, lokalnymi artystami, muzykami, pisarzami
  • uroczystości i imprezy okolicznościowe (spotkanie wigilijne, Dzień Babci i Dziadka, Święto Rodziny)
  • obchody ważnych świąt państwowych
  • różnego rodzaju wycieczki, warsztaty
  • bal karnawałowy
  • imprezy związane z uroczystościami przedszkola, miasta i kraju.

Spotkania i imprezy mają wymiar edukacyjny i wychowawczy, zapewniając jednocześnie dzieciom dobrą zabawę. Pomagają kształtować pozytywne postawy społeczne, życzliwość dla osób obcych, zaangażowanie w życie środowiska przedszkolnego, wspierają też działania twórcze dzieci.